Český generátor ozonu Virbuster zamířil i do onlinu. Začala ho prodávat Alza i Mall

Generátor ozonu Virbuster od české společnosti Diametral, který slouží k dezinfekci interiérů, završil svou osmiměsíční cestu vstupem do velkého online prodeje. Internetoví prodejci Alza.cz a Mall.cz zalistovali Virbuster v průběhu listopadu na své stránky a nabízejí ho nyní svým zákazníkům.

Internetové obchody Alza.cz a Mall.cz zalistovaly v průběhu listopadu český generátor ozonu Virbuster a nabízejí ho nyní svým zákazníkům. Po zářijovém vstupu generátoru do kamenných prodejen velkých hobbymarketů Hornbach a OBI se tak jedná o poslední velký krok ke globálnímu pokrytí českého a slovenského trhu. Kromě velkých internetových prodejců nabízí generátory Virbuster přes 20 menších českých e-shopů.

Obchodní ředitelka společnosti Diametral Marcela Jarolimová k nové dohodě říká: “Zalistování u velkých prodejců jako Alza a Mall pro nás znamená symbolicky jakousi “korunu” v našem úspěšném tažení s novým výrobkem. Zároveň to na nás ale klade zcela nové nároky na dodávku. Místo omezení výroby kvůli dopadu korona krize, o kterém jsme uvažovali na jaře, nás pravděpodobně nevyhnutelně čeká významné navyšování kapacity výroby.”  

Český výrobce technologických pracovišť, společnost Diametral, začal na počátku koronavirové krize vyrábět generátory ozonu sloužící k dezinfekci vnitřních prostor jako jsou domácnosti, ordinace, školní třídy, fitcentra, divadla nebo prostředky hromadné dopravy a osobní automobily. V současnosti ho kromě on-line i offline prodeje v ČR a na Slovensku exportuje do Řecka, Rakouska, Itálie, Francie, Španělska, Norska, Finska, Švédska i Dánska.

O společnosti Diametral:

Společnost Diametral byla založena v roce 1991 jako ryze český podnik a již od samotného počátku byla veškerá aktivita zaměřena na elektrotechnickou výrobu. Název společnosti Diametral vznikl složením slov diagnostika a měření.

Základ činnosti představuje design a výroba produktů, založených na vlastním vývoji a konstrukci. Jedná se o elektrotechnický a technologický nábytek, laboratorní, měřicí a napájecí techniku a další technologické produkty z oblastí dopravy, průmyslu a školství.  Komplexní pracoviště od společnosti Diametral využívají technologické firmy po celém světě.

Mezi zákazníky paří například ČEZ, Bosch,, Panasonic, Siemens, Škoda, nebo Denso. Výuková pracoviště jsou instalována na školách jako Západočeská univerzita v Plzni, nebo Vysoké učení technické v Brně. Mezi důležité zákazníky patří také střední odborné školství se zaměřením na elektrotechniku. Díky tomu přináší společnost Diametral zákazníkům kvalitní a spolehlivé produkty, vyráběné v České republice. Cílem společnosti Diametral je být významným výrobcem kvalitních zařízení, podpořených kvalitním servisem.

Rate this post
      Zeen
      Logo