DATART ve čtvrtek otevře všechny své prodejny, provoz se vrátí do běžného režimu

Ve čtvrtek 3. prosince DATART otevře všechny své prodejny do plného provozu. Otevřených jich tak bude mít více než sto a podle rozlohy konkrétních prodejen do nich bude pouštět povolené množství zákazníků. Nejběžnější prodejna DATART má okolo 500 metrů čtverečních, což odpovídá limitu zhruba třiceti lidí v prodejně.

„Každá naše prodejna má podle své rozlohy stanovený limit zákazníků, a to jak v prodejně, tak ve frontě na výdej zboží. Podle počtu lidí a exponovaných časů návštěvnosti budeme u vchodu regulovat vstup zákazníků. Současně v prodejnách dodržujeme hygienická a bezpečnostní opatření, která známe od jarní vlny pandemie, tedy nošení roušek, používání dezinfekce na ruce, která je k dispozici i pro zákazníky. Pravidelně také dezinfikujeme pokladny, pulty a exponované zboží,“ řekla Eva Kočicová, tisková mluvčí DATART.

„I přes omezené počty zákazníků na ploše věříme, že přímý nákup v prodejnách uleví obrovskému tlaku na přetížené dopravce, který je způsobený extrémním online nakupováním, a podaří se tak zmírnit tlak na logistiku. V posledním měsíci se zvýšil počet objednávek v e-shopu o více než 80 procent a bude stále narůstat, až do posledního týdne před Vánoci, kdy očekáváme jako každý rok největší nápor,“ řekla Eva Kočicová.

Všechny prodejny DATART otevře do plného provozu. Lidé si v prodejnách tedy mohou nejen vyzvednout zboží objednané v e-shopu, ale také nakoupit přímo v prodejně. Stejně tak bude možné předat zboží k reklamaci, a to na všech prodejnách. Aktuální otevírací doby prodejen prodejce aktualizuje na svém webu.

DATART je jedním z největších elektro prodejců v České republice a na Slovensku. Společnost vznikla v roce 1990, od roku 2018 se stala součástí skupiny HP TRONIC. Datart v současnosti v ČR provozuje více než 100 elektroprodejen. www.datart.cz 

HP TRONIC je českou společností s významnou pozicí na trhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v ČR a na Slovensku s téměř třicetiletou tradicí. Do jejího portfolia patří značky Datart, Euronics, Eta a e-shop Kasa.cz. Společnost působí také oblasti cestovního ruchu a gastronomie, provozuje mimo jiné Resort Valachy se čtyřmi hotely s wellness centry, ski areálem a golfovým hřištěm. V současné době dohromady zaměstnává více než 2 800 lidí. www.hptronic.cz

Rate this post
      Zeen
      Logo