Dell rozšiřuje své portfolio herních monitorů o dva nové 32“ modely pro náročné hráče, profesionální tvůrce i vývojáře

Společnost Dell Technologies uvádí na trh dva nové 32“ herní monitory s rychlým IPS panelem, vysokou obnovDell Technologiesovací frekvencí a podporou nejnovějších technologií grafických karet AMD i NVIDIA. Jsou určené především náročným hráčům, tvůrcům a herním vývojářům, kteří vyžadují absolutní přesnost detailů, precizní zobrazení barev a plynulý obraz za jakýchkoli podmínek. Model G3223D je dostupný od 20. března, model G3223Q bude k dispozici od 30. března 2022.

Dell 32 4K UHD (G3223Q) 

Herní monitor Dell 32 4K UHD (G3223Q) o úhlopříčce 32“ nabídne nativní rozlišení 3840 x 2160 pixelů (4K UHD). Disponuje technologií Fast IPS, díky níž je odezva až čtyřikrát rychlejší než u standardních IPS panelů, a certifikací VESA DisplayHDR 600, která zaručuje ostré detaily a velmi precizní zobrazení barev.

Variabilní obnovovací frekvence 144 Hz umožní plynulé hraní na PC bez sekání. Hráči na konzolích využijí až 120 Hz obnovovací frekvence prostřednictvím připojení HDMI 2.1. Monitor podporuje technologii AMD FreeSync Premium Pro, která zajistí majitelům grafických karet od výrobce AMD lepší synchronizaci obnovovací frekvence při hraní. Novinka také obsahuje celou řadu dalších portů a konektorů pro různé možnosti připojení a periferní zařízení. Je vybaven několika přednastavenými režimy, včetně nového režimu Creator, který je ideální zejména pro tvůrce obsahu a herní vývojáře vyžadující absolutní přesnost barev.

Dell 32 USB-C (G3223D)

Tento model o úhlopříčce 31,5“ s nativním rozlišením 2560 x 1440 bodů (QHD), dobou odezvy 1 ms (GtG) a certifikací VESA DisplayHDR 400 nabízí variabilní obnovovací frekvenci až 165 Hz u počítačů a 120 Hz při zapojení konzole.

Rychlý IPS panel s realistickými barvami umožní pohlcující zážitek při hraní graficky náročných her, podpora technologií AMD FreeSync Premium Pro a NVIDIA G-Sync zajistí plynulé hraní bez sekání. Nejen hráči ocení méně starostí s kabely díky připojení USB-C s napájecím výkonem 15 W. 

Oba monitory disponují integrovanou permanentně aktivní funkcí ComfortView Plus s certifikací TUV. Ta snižuje vyzařování potenciálně škodlivého modrého světla a zároveň zachovává věrné zobrazení barev. Pohodlí očního kontaktu je tak zajištěno i při dlouhodobém hraní či sledování obrazovky.

O společnosti Dell Technologies

Dell Technologies pomáhá organizacím a jednotlivcům budovat svoji digitální budoucnost, transformovat způsob, jakým pracují, žijí a hrají. Společnost poskytuje a dodává zákazníkům nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio technologií a služeb, aby dokázali úspěšně konkurovat v dnešní datové éře.

Rate this post
      Zeen
      Logo