GEEKové z CZC.cz pomohli rodičům samoživitelům nakoupit notebooky v hodnotě 1 000 000 Kč

CZC.cz pomohlo Klubu svobodných matek získat notebooky v hodnotě 1 000 000 Kč. Toto aktuálně nedostatkové zboží umožní distanční výuku dětem z více než 200 neúplných rodin.

„Tento týden rozesíláme poslední várku notebooků v hodnotě 1 000 000 Kč určenou rodičům samoživitelům. Kolegům z obchodního oddělení se i přes nedostatek tohoto zboží na trhu podařilo zajistit notebooky v dostatečném počtu kusů za nejlepší možnou cenu a na vlastní náklady je dopravit rodinám školáků. Načasování pomoci nemohlo být lepší,“ říká Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz. Dobro GEEKové opět konají ve spolupráci s Klubem svobodných matek, dárcovskou platformou Donio a hlavně díky více než 13 000 zákazníků, kteří na nákup notebooků přispěli ve stále probíhající sbírce na stránkách CZC.cz.

„Na začátku našeho programu Back to school jsme pomáhali dětem z neúplných rodin se školními potřebami, obědy a zájmovými aktivitami. S pokračující pandemickou situací bylo jisté, že se vrátí distanční výuka, která pro rodiny rodičů samoživitelů představuje velký problém, protože zdaleka ne všichni disponují potřebnou technikou. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli oslovit našeho největšího partnera, společnost CZC.cz, s prosbou o spolupráci. Společnými silami s CZC.cz a Warhorse Studios jsme zařídili notebooky pro 200 dětí, kteří budou moci zvládnout distanční výuku, a jejich rodiče budou mít o starost méně,“ říká o spolupráci ředitelka Klubu svobodných matek Dana Pavlousková.

Poptávka po noteboocích je zvýšená ze strany škol, firem i jednotlivců. „Meziročně rostou prodeje notebooků o 50 % a vzhledem k vývoji se domníváme, že tento trend bude pokračovat. Dá se očekávat podobný scénář jako při jarní karanténě, kdy se prodeje zvedly až o 150 % a rekordy padaly i v případě prodejů tiskáren nebo webkamer. Už v současné chvíli situace není ideální kvůli výpadkům výroby některých komponent. Myslíme si, že ke konci roku se bude situace s dostupností zařízení spíše zhoršovat, protože v dlouhodobých plánech na sezónu nikdo nepočítal například s tím, že školy dostanou na nákup notebooků a další techniky plošné dotace,“ vysvětluje Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

O společnosti CZC.cz:

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou u nás. V sortimentu má přes 40 000 různých produktů od notebooků přes mobilní telefony, tablety až po IT speciality a vychytávky. Díky vlastním skladům a více než 70 pobočkám po celé České republice je společnost schopna dodávat zboží ještě ve stejný čí následující den od objednání. Mezi její zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou a zaměstnává přes 200 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.czc.cz.

Rate this post
      Zeen
      Logo