Grilovací sezóna je v plném proudu. Jaký gril je pro vás ten pravý?

Zahradní párty a grilování patří v letních měsících neodmyslitelně k sobě. Hledáte-li jednoduché řešení, jak si skvělou venkovní grilovačku užít ať už na zahradě, na terase nebo na dovolené v kempu, pak jsme právě pro vás připravili několik tipů na grily a ohniště, se kterými bude každá párty prvotřídní.

KLASIKA, KTERÁ NEZKLAME

Grily na dřevěné uhlí patří k osvědčeným pomocníkům na každé párty pod širým nebem. Zahradní gril Fieldmann FZG 1009 je zárukou lahodně připraveného masa i zeleniny, a to hned několika porcí najednou. Díky stabilní a pevné konstrukci je bezpečný a kolečka zajišťují snadnou manipulaci. Zkrátka perfektní způsob, jak si užít příjemné letní dny i večery.

Luxusnější alternativu představuje Fieldmann FZG 1007. Díky velkému ohnisku je vhodný zejména pro celé rodiny nebo větší skupiny. I přes robustní konstrukci je manipulace s grilem snadná díky integrovaným kolečkům. Převážet na chalupu a zpět na zahradu ho však nebudete.

OHEŇ JAKO POMOCNÍK

Atmosféru táborového ohně si můžete vychutnat i doma nebo na dovolené. Těm nejméně náročným postačí pár kamenů, pruty na opékání a jde se na to. To je však ve většině kempů zakázáno mimo vyhrazená místa. Další možností jsou ocelová ohniště, kterých existuje celá řada a lidé se často při jejich výběru často řídí pouze na základě designu konkrétního výrobku. Ohniště jsou jednoduchá, a tak je vzhled skutečně jediným rozdílným parametrem. Všechny však zabraňují rozšíření ohně do okolního prostředí.

Na zahradu nebo na terasu se skvěle hodí sklopné ohniště Blumfeldt Fireball, které bylo navrženo tak, aby poskytovalo příjemný a zároveň bezpečný pohled na uklidňující plápolání ohně. Lze jej používat horizontálně pro klasický táborák nebo příčně jako tepelný reflektor pro navození romantické a útulné atmosféry. Celý výrobek skládající se z černé mísy a stříbrného stojanu je kvalitně zpracovaný a stabilní. Součástí ohniště je také kryt proti větru a dešti.

Dalším naším tipem je elegantní nádoba na oheň Blumfeldt Versailles, která představuje skutečně krásný doplněk na vaši zahradu nebo terasu. Nádoba s heraldickým vzorem lilie uhrane na první pohled nejen všechny milovníky starých časů. Ohniště je zároveň bezpečné, praktické a díky průměru 60 cm poskytuje dostatek prostoru i pro větší skupiny gurmánů.

NA DOMA I NA VEN

Gril pro celoroční využití ocení milovníci jídla, kteří si rádi vychutnávají šťavnaté maso a zeleninu přímo z roštu po celý rok. Přesně takový je přenosný hybridní gril Princess 112256. Ten lze používat na dřevěné uhlí kdekoliv v přírodě anebo doma jako gril elektrický.

Další nespornou výhodou tohoto výrobku je nastavení průtoku vzduchu při grilování s aktivním uhlím, díky čemu máte intenzitu ohně pod kontrolou.

K tomu pomůže i teploměr. Během provozu na elektřinu je k dispozici nastavitelný termostat, kterým lze jednoduše regulovat teplotu uvnitř nádoby. Hybridní gril se snadno rozkládá a čistí, čemuž napomáhá i odnímatelný zásobník, který zachycuje přebytečný tuk. S Princess 112256 tak grilovací párty podzimem rozhodně nekončí.

KAM PRO NĚ?

Pokud chcete získat podrobnější údaje anebo si chcete nechat doporučit další typy zahradních grilů, podívejte se na e-shop Electro World. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 40 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé lze vybrané zboží nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé dostanete za každou transakci procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé ČR.

Rate this post
      Zeen
      Logo