Hračkářství Bambule otevírá novou dvoupodlažní prodejnu v Praze

V pátek 15. 7. 2022 otevře hračkářství Bambule novou dvoupodlažní prodejnu v pražském obchodním centru Metropole Zličín. Široký sortiment hraček doplní sekce kvalitního oblečení pro děti od značky Cool Club.

V nově otevřené prodejně najdou zákazníci pestrou nabídku hraček od oblíbených značek, jako je LEGO®, Mattel, Hasbro a mnoho dalších. Součástí prodejny bude také sekce kvalitního dětského oblečení značky Cool Club. Zákazníci se mohou těšit i na samostatnou sekci Baby zaměřenou na zboží pro nejmenší děti, filmové a seriálové fanoušky zaujme oddělení Filmové dárky a merch a chybět nebude ani speciální oddělení věnované party doplňkům.

V sobotu 23. 7. se bude v prodejně od 14.00 do 17.00 konat slavnostní otevření, které nabídne zábavný program, dárky i atraktivní slevy. Návštěvníky čeká autogramiáda nových členek slavné dětské kapely Lollipopz a oblíbeného dětského projektu Kája a Bambuláček.

Na uvítanou každý příchozí obdrží welcome drink od firmy Waterdrop a děti se mohou těšit na balónková zvířátka na přání. Ke každému nákupu získají zákazníci navíc cukrovou vatu zdarma. U příležitosti slavnostního otevření si přichystali slevy a dárky také někteří partneři. Zákazníci mohou využít 20 % slevu na zboží značky Spin Master, za nákup v Bambuli si navíc odnesou dárek od LEGO®, Manner, Haribo, Tlapkové patroly nebo Efko. Navíc získají od firmy Astratex poukaz na nákup se slevou 25 %.

www.bambule.cz

Rate this post
      Zeen
      Logo