Lepší.TV nově nabízí svou službu a webové stránky v ukrajinské lokalizaci

V současné době počet ukrajinských obyvatel v Evropské Unii stoupá a cílem Lepší.TV je těmto lidem nabídnout přístup ke službě v rodném jazyce a stanicím, na které jsou zvyklí z domova. Samozřejmě jim tímto i zároveň poskytnout informace jak o aktuálním dění na Ukrajině, tak i ve světě.

V současné době žije v evropských zemích více než 7,5 milionu ukrajinských občanů.
Cílem Lepší.TV je těmto lidem nabídnout přístup ke kvalitní televizi přes internet, a poskytnout jim tak informace o aktuálním dění na Ukrajině i ve světě. Společně s celým prostředím služby v rodném jazyce nabízí Lepší.TV i ukrajinské stanice, mezi kterými jsou i programy pro děti, aby jim ulehčili adaptaci na cizí prostředí. Nedílnou součástí je samozřejmě i standardní nabídka TV stanic, které dopomůžou ve zdokonalování cizího jazyka.

„Věříme, že díky kompletně lokalizované službě budou mít Ukrajinci skvělý nástroj ke sledování nejen světového dění, filmů, seriálů i pořadů pro děti ve svém rodném jazyce, ale také nástroj k rychlejším porozumění českého jazyka,“ říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Lepší.TV nabízí svou službu hned v několika jazykových překladech, a to v češtině, slovenštině, polštině, chorvatštině a nově i v ukrajinštině. To umožňuje cizojazyčným uživatelům se lépe orientovat v prostředí služby. Pro větší pohodlí je Lepší.TV dostupná na jakémkoli zařízení, jako je telefon, počítač, notebook a samozřejmě televize. Služba je doplněna mnohdy bezkonkurenčními funkcemi jako je sledování pořadů až 100 dní zpětně, neomezené nahrávání, obrovská videotéka bez příplatku nebo více než 20.000 rádií přímo v rámci aplikace.

Celá služba pak funguje na základě předplatného ve formě balíčku, který si zájemce zvolí, což umožňuje snadnější přístup bez zbytečných smluv. Službu si může každý nový zákazník vyzkoušet na 10 dní za 1 Kč. Čeká na ně až 146 TV stanic, mezi kterými se právě pro větší diverzitu aktuálního dění na světě objevuje 8 ukrajinských stanic. Nejnižší balíček Lepší.TV lze po zkušebním období pořídit už za 99 Kč měsíčně.

Rate this post
      Zeen
      Logo