Lidl v Chodově se po modernizaci opět otevře zákazníkům

V sobotu 17. října se po modernizaci opět zákazníkům otevře prodejna Lidl v Chodově. Stane se tak po sedmitýdenní rekonstrukci, která přinese nový zážitek z nakupování. Zákazníci se mohou těšit na vylepšený interiér, a to včetně nových pokladen. Znovuotevření bude také doprovázet speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů.

Prodejna Lidl ve městě Chodov nabídne zákazníkům velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Zákazníci jistě přivítají také nové pokladny a modernější prostory. Interiér je nově vybaven příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením.

„Při modernizacích našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování. Navíc se návštěvníci v rámci znovuotevření mohou těšit na výhodné ceny v rámci speciální akce,” okomentovala modernizaci Iveta Barabášová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Proměna se v neposlední řadě dotkla i exteriéru. Fasáda prodejny získala novou malbu a rekonstrukcí prošlo také venkovní parkoviště.

Speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů bude v prodejně Lidl ve městě Chodov probíhat od 19. do 25. října.

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Rate this post
      Zeen
      Logo