Lidl v Chodově se po modernizaci opět otevře zákazníkům

V sobotu 17. října se po modernizaci opět zákazníkům otevře prodejna Lidl v Chodově. Stane se tak po sedmitýdenní rekonstrukci, která přinese nový zážitek z nakupování. Zákazníci se mohou těšit na vylepšený interiér, a to včetně nových pokladen. Znovuotevření bude také doprovázet speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů.

Prodejna Lidl ve městě Chodov nabídne zákazníkům velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Zákazníci jistě přivítají také nové pokladny a modernější prostory. Interiér je nově vybaven příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením.

„Při modernizacích našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování. Navíc se návštěvníci v rámci znovuotevření mohou těšit na výhodné ceny v rámci speciální akce,” okomentovala modernizaci Iveta Barabášová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Proměna se v neposlední řadě dotkla i exteriéru. Fasáda prodejny získala novou malbu a rekonstrukcí prošlo také venkovní parkoviště.

Speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů bude v prodejně Lidl ve městě Chodov probíhat od 19. do 25. října.

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@zeen.cz