MALL v Brně otevírá svůj první showroom. MALL Mega Shop přinese přehlídku oblíbených značek i rychlé doručení zboží

Internetový e-shop MALL.CZ v Brně 1. července otevírá svůj první velký showroom MALL Mega Shop. Na prodejní ploše o rozloze 590 metrů čtverečních naleznou zákazníci výstavní stánky těch nejoblíbenějších značek na MALLu, jako je Samsung, Lamax, Nikon, Lego nebo Mattel vyrábějící populární Barbie či autíčka Hotweels.

Otevření prodejny s 1500metrovým skladem bude navíc pro obyvatele Brna a okolí znamenat tisíce položek dostupných k okamžitému vyzvednutí, které si budou moci pořídit na místě za internetové ceny.

MALL Mega Shop je vůbec prvním showroomem internetového e-shopu MALL.CZ a zároveň první prodejnou svého druhu na celé Moravě. Prodejna potěší jak příznivce offline nakupování, kteří získají možnost prohlédnout si zboží populárních značek na vlastní oči, tak i čistě „onlinové“ nakupující, kteří díky rozsáhlým skladovým prostorám získají své zboží o mnoho rychleji než kdy dříve.

Otevření 1500metrového skladu znamená, že tisíce položek budou nově dostupných k okamžitému vyzvednutí, nebo k bleskovému odeslání a doručení až domů. Vyzvedávat si své zboží budou zákazníci moci jak přímo na prodejně, tak i v samoobslužném výdejním boxu na parkovišti, který funguje v režimu 24/7.

„Otevření prvního showroomu v Brně je pro nás zlomovým momentem a pevně věříme, že se náš Mega Shop stane místem, kam budou obyvatelé i návštěvníci Brna rádi chodit, a to nejen pro své objednávky, ale také třeba i za inspirací.

V Mega Shopu budou vystaveny produkty oblíbených značek, od zboží ze segmentů velké bílé techniky, přes elektroniku a mobilní telefony až po hračky a velkou výstavu Lega. V Mall Mega Shopu by si měl každý najít své, a to včetně rodin s dětmi,“ komentuje otevření první showroomu CEO MALL Group Jan Hanuš.

Showroom s rozsáhlými skladovými prostory se nachází v obchodním centru v brněnské ulici Vídeňská, na hlavní dopravní tepně se skvělou dostupností jak pro ty zákazníky, kteří cestují autem, tak i pro ty, kteří na nákupy vyrazí městskou hromadnou dopravu nebo pěšky. Zóna v jihozápadní části města je od zastávky MHD vzdálena asi 200 metrů a pro motoristy je k dispozici velké venkovní i kryté parkoviště. Nákupní centrum Vídeňská spravuje společnost PQ Asset Management.

MALL je e-shopem s nejširší nabídkou zboží na českém trhu a se sítí více než 6 000 výdejních míst po celé České republice. Tržiště MALL je součástí e-commerce skupiny MALL Group, která v minulém roce doručila 14 milionů objednávek a utržila 20,7 miliardy korun. MALL působí kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

O MALL Group / Poznámka pro editory:

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy, jejíž portfolio kombinuje čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce, online prodej potravin, internetovou televizi a finanční služby pro internetové nakupování. Působí v devíti zemích a s více než čtyřmi tisící zaměstnanci nabízí své služby 130 milionům obyvatel střední a východní Evropy. V roce 2020 doručila svým zákazníkům více než 14 milionů objednávek.

Strategií MALL Group je vytvořit kolem samotného nákupu celou platformu rozšiřujících služeb a funkcí, aby se stala synonymem pro e-commerce skupinu 21. století. Je spoluvlastněná investiční skupinou Rockaway Capital Jakuba Havrlanta, skupinou PPF a EC Investments Daniela Křetínského a Patrika Tkáče. Role řídícího akcionáře připadá skupině Rockaway.Více informací na http://mallgroup.com/ a https://www.mall.cz/o-mall-group.

Rate this post
      Zeen
      Logo