Na český trh míří startovací zdroje a powerbanky Hummer

V České republice se začaly prodávat profesionální powerbanky a startovací zdroje značky Hummer. Kromě klasických funkcí nabíjení mobilních zařízení přes USB konektor si zdroje Hummer poradí i se startováním motorů osobních i nákladních aut s elektrickou soustavou na 12 nebo 24 voltů. Zdroje do České republiky začal dovážet distributor Ilico Europe, provozovatel internetového obchodu Ilin.cz, u kterého jsou zdroje k dostání v cenovém rozmezí od 2 199 do 5 999 Kč.

Legendární výrobce terénních vozů Hummer vyslal do světa řadu profesionálních záložních zdrojů, s jejichž pomocí se dají nabíjet mobilní zařízení i nastartovat vozidlo s vybitým akumulátorem. Nejmenší z řady zdrojů Hummer H3 má přitom pouhých 210 gramů. Přesto zvládne nastartovat benzínový motor s objemem až 3,5 litru, nebo naftový s objemem do 2,0 litrů. Největší záložní zdroj Hummer H24 si pak poradí i s motory nákladních vozů s objemem nad 7 litrů a elektrickou soustavou s napětím 24 voltů.

Kapacita zdrojů začíná u nejmenšího typu H3 na 6 000 mAh a u největšího H24 je na hodnotě 23 000 mAh. Celkem je v nabídce pět variant. Startovací kabely ke každé powerbance vyrobené ze 100% nehořlavého materiálu jsou vybaveny speciálními senzory zabraňujícími jiskření, (při rozevření svorek se přeruší přívod elektrického proudu) přepětí, přepólování i přehřátí. Samotné vodiče jsou vyrobeny z 1200 vláken a mají tedy vysokou proudovou zatížitelnost, která umožňuje až 5 sekundový interval pro startování.

Ředitel společnosti Ilico Europe Jan Radil k novému produktu říká: “Se startovacími zdroji máme už několikaletou zkušenost. Zejména v zimní sezóně se historicky téměř vždy jednalo o prodejní hit a naše očekávání od prodejů zdrojů značky Hummer jsou tak opravdu velká.” 

Všechny zdroje Hummer jsou vybaveny i výkonnou LED svítilnou s několika režimy svícení. Hummer H24 pak i adaptérem s autozásuvkou, do které lze zapojit všechny spotřebiče určené k provozu v autě, jako autolednice, vysavače nebo autotelevize.

O společnosti Ilico Europe s.r.o.

Společnost Ilico Europe s.r.o. působí v České republice od roku 2015. V sedmi státech Evropy zastupuje úspěšné asijské značky s orientací na vysokou kvalitu a nízkou poruchovost výrobků, kterou garantuje svou účastí na nastavování procesů quality control přímo u asijských výrobců. Specializuje se na dovoz elektroniky z oblasti záložních zdrojů a audia, kterou dodává menším prodejcům i zavedeným velkým retailovým řetězcům a internetovým obchodům. Společnost Ilico Europe je spoluzakladatelem Komunity Importérů z Číny.

Rate this post
      Zeen
      Logo