Nová služba Electro Worldu – Odborník na telefonu

Společnost Electro World, připravila pro své zákazníky novou službu – Odborník na telefonu. V souvislosti s dočasným nucením uzavřením prodejen jsme si u našich zákazníků všimli jednoho trendu. Ze zpětné vazby vnímáme, že zákazníkům chybí péče a služby, které jim běžně poskytujeme právě na prodejnách. Takže jsme zapracovali na nové službě, která ty dosavadní aspoň částečně nahradí.

Odborník na telefonu rád poradí i s online nákupem

Naší reakcí na zpětnou vazbu ze strany zákazníků je nová služba s názvem „Odborník na telefonu“. Díky této službě v Electro Worldu dokážeme zákazníkům pomoci a poskytnout jim péči jako na prodejně.

Specialista on-line prodeje je schopen nejen poradit, ale dokonce i krok za krokem vytvořit online objednávku, jako by se zákazník nacházel přímo u nás na prodejně,“ říká Tomáš Kovářík, Marketing Manager společnosti Electro World. „Naši experti na telefonu mají produkty a technologie v malíčku, takže pomohou vybrat ten pravý výrobek a zároveň sami vyřídí všechny náležitosti okolo objednávky po internetu,“ dodává.

Máte dotaz na produkt? Specialista odpoví

Rádi byste vyměnili starou pračku nebo hledáte ideální televizi, ale nemůžete si z naší široké nabídky vybrat? Pro našeho specialistu žádný problém. Na základě vašich požadavků dokáže doporučit přesně ten model, který splní vaše očekávání. Zároveň vám vysvětlí funkce daného výrobku a poradí, jak ho používat.

Jak již bylo řečeno, vytvoří za vás náš specialista také internetovou objednávku a zároveň naplánuje doručení až k vám domů. Problém není ani zajištění odborné instalace produktu u vás doma, pokud si to budete přát. Kupujete-li si nový domácí spotřebič, potom odborník na telefonu zodpoví na veškeré dotazy, které se tohoto spotřebiče týkají, a to jak před nákupem, tak i v době, kdy už ho budete mít doma.

Tímto způsobem chceme alespoň částečně nahradit komfort prodejny. A jak naše specialisty kontaktovat? Stačí zavolat na telefonní číslo 210 012 800.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Rate this post
Zeen
Logo