Pilulka Auto – nejrychlejší doprava po městě, nyní míří do Pardubic a Hradce Králové

Internetová lékárna Pilulka.cz rozšířila služby své vlastní přepravy – nově doručuje objednávky zákazníkům i do Pardubic a Hradce Králové.

„Naše vlastní doprava je u zákazníků nejoblíbenější. Ze statistik vidíme, že kdo jednou zkusil Pilulka Auto, volil v následujícím nákupu už téměř vždy znovu tuto přepravu. Proto jsme se rozhodli služby rozšířit a nabídnout tento způsob dopravy i do dalších měst,“ říká Michal Hanáček, provozní ředitel.

Služba je určena všem zákazníkům, kteří chtějí svou objednávku obdržet rychle a komfortně. Ráno před začátkem slotu obdrží zákazník SMS zprávu s přesným časem dodání a nemusí tak na kurýra čekat doma celý den.

Pro sledování své zásilky mohou zákazníci využít interaktivní mapu v mobilní aplikaci Pilulka.cz, která je dostupná pro Android a iOS – díky možnosti sledování zásilky zákazník přesně ví, kde se řidič zrovna nachází. Zákazníci z Pardubic a Hradce Králové mohou momentálně zvolit doručení své objednávky Pilulka Autem na druhý den od objednání, a to v časovém slotu 9:00 – 16:00. Během několika týdnů rozšíří Pilulka možnost výběru ze dvou časových slotů.

„Všichni řidiči jsou našimi zaměstnanci a jejich cílem není pouze doručit balíček, ale prezentovat firmu a její hodnoty. Jelikož mezi naše zákazníky patří často matky na mateřské dovolené, cílem je maximálně vyhovět potřebám konkrétního zákazníka,“ doplňuje Tomáš Záruba, ředitel produktu.

Vlastní přepravu nabízí společnost Pilulka už od roku 2016. Byla jedním z prvních e-shopů, který s vlastní flotilou vozidel přišel. V současné době společnost doručuje okolo 50 % zásilek v Praze a okolí právě Pilulka Auty a podíl tohoto způsobu dopravy neustále roste. Dlouhodobě je největší zájem o dopolední doručení a nejméně využívané je doručení ve večerních hodinách.

Pilulka Lékárny a.s. je technologická firma, která od roku 2013 působí na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost založili bratři Kasové, kteří jsou považováni za jedny se zakladatelů tuzemské e-commerce scény.

Pilulka je nejen provozovatel sítě kamenných lékáren a největší zásilkové lékárny v ČR Pilulka.cz, ale zejména technologická firma operující na trhu zdravotnictví a všeho týkajícího se péče o zdraví. Nad těmito zákaznickými potřebami staví Pilulka platformu, která propojuje výrobce, distributory, služby, logistiku a veškeré informace, které se kolem tohoto oboru točí. Cílem Pilulky je být lídrem v oboru a určovat nové trendy lékárenství 21. století.

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@zeen.cz