Prodejnu Lidl ve Vimperku čeká modernizace

Vimperskou prodejnu Lidl v ulici Sklářská čeká v následujících týdnech modernizace. Od pondělí 14.9.2020 bude proto do konce měsíce října uzavřena. Zákazníkům modernizace prodejny přinese komfortnější nakupování po celou dobu jejich návštěvy. V průběhu rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekých Prachaticích.

Zákazníci se mohou těšit nejen na modernější prostory prodejny, ale také na venkovní úpravy. Interiér bude nově vybaven příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. V rámci vylepšení dojde však také k rekonstrukci venkovního parkoviště, které nově doplní závorový systém. Zákazníci tak nebudou muset mít obavy z toho, že by u prodejny nezaparkovali. V neposlední řádě proběhne oprava vnější fasády budovy, která získá novou malbu.

„Modernizací našich prodejen si klademe za cíl nabídnou zákazníkům komfortnější nakupování od začátku do konce jejich návštěvy. Ke znovuotevření prodejny by dle současných plánů mělo dojít v sobotu 31. října. Věříme, že modernější prostory naši zákazníci ocení,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Rate this post
      Zeen
      Logo