První projektové studio ASKO – NÁBYTEK otevírá v Brně

ASKO NÁBYTEK představuje zcela nový koncept, který vybočuje z řady zavedených prodejen. Nová pobočka společnosti v Brně v průmyslové čtvrti Škrobárenská poskytne svým zákazníkům především kompletní plánovací služby, ale také inspiraci pro krásné bydlení. Oblíbený prodejce nábytku otevře své brány novým zákazníkům už zítra, 7. ledna 2022. „Brněnská pobočka společnosti ASKO – NÁBYTEK nabídne svým zákazníkům hlavně špičkové služby v oblasti plánování kuchyní, ložnic a sedacích souprav.

Zákazníci se tak mohou těšit na moderní projektové studio s plochou 2 000 m2, kde si budou moct prohlédnout i nejprodávanější produkty a designové kusy nábytku a kde mohou využít profesionální poradenské a plánovací služby,“ dodává Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK.

Nová prodejna s projektovým studiem se bude soustředit především na špičkové služby. Zákazníci si tak budou moct nejen prohlédnout nejprodávanější produkty a vybrané designové kousky, ale také mohou využít služby plánování ložnic, sedacích souprav a kuchyní na míru. V kuchyňském studiu navíc budou moci zákazníci spatřit svou budoucí kuchyň v 3D modelu, který jim odborníci zdarma vytvoří.  Ti jim také pomohou projít celým plánovacím procesem do posledního detailu a poradí si i s náročnými požadavky klientů.

Odborné plánování na prvním místě

„Naše služby a jejich úroveň jsou pro nás velmi důležitým aspektem. Zákazníkům rádi poradíme s výběrem a plánováním jejich vysněného domova, vše jim dovezeme a smontujeme. Brněnské projektové studio svým návštěvníkům nabídne špičkové odborné poradenství a plánování. Zákazníci si na prodejně také mohou prohlédnout oblíbené produkty i nejmodernější kousky a načerpat tak inspiraci pro jejich nové bydlení,“ říká Andrea Štěpánová.

Vedle nábytku na míru na nové brněnské prodejně budou k dispozici také další služby – mezi mnohými například garanci kvality, ceny a etického původu, ale i prodej na splátky. Samozřejmostí je pak služba dovozu zakoupeného zboží. Pokud tedy nemáte možnost svůj nový nábytek odvézt sami, zboží vám rádi dovezou a přinesou na jakékoliv místo si řeknete, a to i o víkendu.

V ASKO – NÁBYTEK ale pomohou i s montáží. Vyškolení specialisté zajistí nejen odbornou montáž, ale třeba i připojení elektrospotřebičů nebo vody. „Novinkou je také relaxační zóna, kde si zákazníci mohou své oblíbené artikly, na které jsou z našich běžných prodejen zvyklí, objednat on-line i s odborným poradenstvím,“ uzavírá marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK s tím, že v koutku mohou zákazníci načerpat také nové nápady z aktuálního časopisu ASKO Inspirace nad šálkem dobré kávy.

O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 14 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.Další informace o společnosti naleznete na www.asko-nabytek.cz.

Rate this post
      Zeen
      Logo