Telly letos divákům nabídla milion hodin vysílání, každý den přes 2 880 hodin

Televize Telly v letošním roce na svých více než 120 kanálech odvysílala více než jeden milion hodin přenosů, pořadů i filmů. Aby diváci zvládli zhlédnout všechny přenosy, musel by jejich den mít 2 880 hodin místo obvyklých čtyřiadvaceti.

Do milionu odvysílaných hodin se vešlo 70 000 hodin filmů, 65 000 hodin dokumentů a 44 000 hodin zpravodajství. Pokud byste se každý den dívali na jeden film o průměrné délce dvou hodin, potřebovali byste ke zhlédnutí všech filmů bezmála 96 let.

Telly se dlouhodobě zaměřuje i na sportovní fanoušky. V právě končícím roce odvysílala přes 1 700 špičkových sportovních přenosů, včetně prestižní Ligy mistrů UEFA, britské Premier League, německé Bundesligy a dalších evropských fotbalových lig. Velkou sledovanost měly i zápasy v nejprestižnější bojové organizaci UFC, kde letos nastoupil i Jiří BJP Procházka a svým vítězstvím udělal radost všem fanouškům. Mimochodem, jedním z hrdých sponzorů Jiřího Procházky je i televize Telly.

Svým zákazníkům letos Telly rozdala 6 000 dárků, například originální deskovou hru nebo powerbanku. Některé dárky dostali úplně všichni: třeba přenosy z UFC nebo aktuálně sportovní kanály Premier Sport 1 a 2 pro všechny zákazníky během vánočních svátků.

Z interních statistik vyplývá, že internetová televize Telly má špičkovou stabilitu a „nepadá“ 99,83 procent času. Jedním z důvodů je použití kodeku H.265, díky kterému Telly běží v HD kvalitě i na pomalém internetu (již od 4 Mbps).

„Jsme rádi, že se nám v letošním roce podařilo zatraktivnit naše sportovní portfolio, kdy jsme kdy jsme k našim stálicím LaLize, Serii A a Bundeslize přidali přenosy Ligy mistrů UEFA a zápasy UFC. Zároveň se nám podařilo udržet mimořádnou stabilitu signálu u internetové televize. Za celý rok evidujeme jen jeden plošný výpadek na 15 minut,“ říká Vlado Rusnák, šéf televize Telly.

O Telly s.r.o.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD, DIGI Sport 6 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.

Rate this post
      Zeen
      Logo