Telly na Black Friday nabídne Velký balíček na měsíc zdarma

Televize Telly připravila pro letošní Black Friday mimořádnou nabídku. Každý nový zákazník, který si aktivuje zkušební lhůtu, získá balíček s největším počtem televizních stanic na jeden měsíc zdarma.

Tarif Velký zahrnuje 120 televizních kanálů (73 v HD kvalitě) a běžně stojí 600 korun. Bezplatnou aktivaci pro nové zákazníky je nutné provést pouze v pátek 26. listopadu na stránce telly.cz/na-zkousku a po zakliknutí políčka Promo kód zadat BlackFriday21. Standardně nabízí Telly k bezplatnému vyzkoušení na 14 dní balíčky Malý a Střední.

Předplatné lze během 30denní zkušební doby kdykoliv zrušit. Po jejím uplynutí se předplatné začne účtovat standardním tarifem (600 Kč/měsíc), i poté jej lze kdykoliv zrušit a na následující měsíc se již částka neodečte.

„Naše letošní akce je speciální a proto trvá pouhý jeden den. Zákazníci díky tomu budou moci sledovat prestižní sportovní soutěže jako UFC, Ligu mistrů nebo Premier League a rovněž řadu filmových a dokumentárních kanálů,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Ve zkušební verzi mohou zákazníci sledovat Telly na 1 zařízení. Využít k tomu můžou aplikace pro chytré televize Samsung, LG, Android TV nebo Apple TV, mobilní aplikace Android, iOS a iPadOS nebo webový prohlížeč. V placené verzi pak mohou zákazníci sledovat televizní vysílání až na 4 různých zařízeních. Telly celkem nabízí tři balíčky: Malý (obsahuje 64 kanálů, z toho 36 v HD kvalitě), Střední (102 kanálů, 60 v HD) a Velký (120 kanálů, z toho 73 v HD kvalitě).

O Telly s.r.o.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanicích Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC.

Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.

Rate this post
      Zeen
      Logo