Telly provedla rozsáhlou aktualizaci koncových zařízení pro sledování internetové televize

Telly v noci z prvního na druhého února úspěšně zrealizovala dlouho plánovanou aktualizaci softwaru koncových zařízení a aplikací svých zákazníků. Díky ní je přenos obrazu stabilnější a uživatelé navíc dostanou nové zajímavé funkce.

Aktualizace proběhla u většiny zařízení, přes které jsou uživatelé připojeni k internetové televizi Telly, v průběhu noci zcela automaticky. Nově Telly přidala i aplikaci pro konzole Xbox, zákazníci ji najdou v rámci Microsoft Store. Kromě vylepšení stávajícího systému je součástí aktualizace i řada novinek.

Uživatelské prostředí má nyní modernější vzhled a především u všech aplikací přibyla záložka Domů, v níž uživatelé najdou výběr filmů a seriálů dle žánrů a procentuálního hodnocení. Je zde i přehled posledních sledovaných pořadů, který je synchronizovaný s ostatními aplikacemi napříč uživatelským účtem.

Další novinkou je upravená správa vlastních skupin stanic – nastavení vlastních skupin nyní bude sdíleno do všech zařízení a aplikací vedených pod jedním účtem. Skupiny je možné pohodlně spravovat přes webový přehrávač na stránce moje.telly.cz.

Inovací prošel i Elektronický průvodce programů (EPG). Hlavní změnou je přesnější vyhledávání a přehlednější seskupení seznamu dílů jednotlivých seriálů.

Zákazníků přijímajících televizní signál přes satelit se aktualizace nikterak nedotkne. Beze změny zůstala i aplikace pro Samsung Smart TV, která již byla aktualizována před několika týdny.

„Na současné aktualizaci jsme pracovali několik měsíců a jsme rádi, že u drtivé většiny uživatelů proběhla zcela automaticky, aniž by jejich zařízení vyžadovalo jakékoliv dodatečné nastavení,“ říká Jan Schöppel, šéf marketingu televize Telly.

O Telly s.r.o.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC.

Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.

Rate this post
      Zeen
      Logo