Tlačítkový mobil EVOLVEO EasyPhone XD je nejprodávanější mobilní telefon pro seniory se značkou EVOLVEO

Od svého uvedení na trh v roce 2016 bylo prodáno celkem 105 000 kusů a stále se prodává

Mezi širokou nabídkou tlačítkových telefonů EVOLVEO dominuje v počtu prodaných kusů EVOLVEO EasyPhone XD. Tento seniorský telefon, z kategorie tlačítkových, byl uveden na trh v roce 2016 a dosud bylo prodáno 105 000 kusů nejen na trzích České republiky a Slovenska ale i v dalších zemích Evropy.

Vedle mnoha užitečných funkcí, včetně SOS tlačítka či praktického dobíjecího stojánku, má EVOLVEO EasyPhone XD oproti konkurenci i příznivou cenu 990 Kč včetně DPH a je nabízen dokonce ve čtyřech barevných variantách. Tím si EVOLVEO EasyPhone XD zajišťuje pozici jednoho z nejprodávanějších telefonů v kategorii telefonů tlačítkových určených pro seniory1.

Klíčové vlastnosti

 • Snadné ovládání a velký barevný displej
 • Přehledné a jednoduché menu
 • Fotokontakty (možnost přiřadit fotografii ke kontaktu)
 • Nabíjecí stojánek pro snadné nabíjení baterie
 • SOS tlačítko pro SOS volání a SMS nouzovou zprávu
 • FM rádio bez nutnosti zapojení sluchátek s automatickým nebo ručním laděním
 • Svítilna s možností rozsvícení i při vypnutém telefonu
 • Vyhrazené tlačítko pro fotoaparát, svítilnu a odemknutí telefonu

Dostupnost a cena

Tlačítkový telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XD je k stání ve čtyřech barevných variantách (černá, červená, bílá nebo modrá) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také v internetovém obchodě https://eshop.evolveo.cz/  Doporučená koncová cena tlačítkového telefonu EVOLVEO EasyPhone XD je 990 Kč včetně DPH.

Značka EVOLVEO patří do skupiny ABACUS

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Patří do české skupiny Abacus.

„Jedním z významných milníků společnosti Abacus se stal rok 2005, kdy se marže na distribuci cizích značek v oblasti komponentů PC snižovaly, a tudíž tato aktivita přestala být pro Abacus zajímavá. Nebylo dosahováno uspokojivých zisků vůči dosaženému obratu,“ komentuje založení značky EVOLVEO Petr Petrlík, jednatel společnosti Abacus Electric, s.r.o., a dodává: „Došlo k postupnému opouštění distribuce cizích značek a k přechodu na vývoj a distribuci vlastní značky nazvané EVOLVEO pro produkty digitálního domova, osobní elektroniky a komponent PC a dále vlastní značky SALENTE pro robotické vysavače a kuchyňské spotřebiče.“

Skupina ABACUS byla založena v roce 1992 a za dobu své třicetileté existence dosáhla celkového obratu 14 miliard korun

Rate this post
   Zeen
   Logo