V prodejnách Lidl nově zaplatí zákazníci také stravenkami Sodexo

V prodejnách společnosti Lidl od 5. října zaplatí zákazníci vedle stravenek Naše stravenka také stravenkami Sodexo. Navázáním této spolupráce vychází obě společnosti vstříc poptávce mezi uživateli stravenek a stravenkových karet Sodexo, kteří doposud nemohli v prodejnách Lidl platit za své nákupy. Nakupování v prodejnách Lidl se tak stane ještě komfortnější.

„Společnost Sodexo je největším poskytovatelem benefitů v České republice. Tímto partnerstvím chceme umožnit platit této skupině zákazníků i v našich prodejnách,“ uvádí mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

„Navázáním spolupráce a připojením prodejen Lidl do naší sítě poskytujeme 700 000 držitelům stravenek a stravenkových karet další možnost, kde si pořídit potraviny na přípravu kvalitního oběda,“ říká Tereza Knířová, mluvčí společnosti Sodexo Benefity.

Společnost Lidl doposud přijímá pouze stravenky Naše stravenka, kterou jejich majitelé mohou kromě prodejen Lidl a Kaufland využívat také na na více než 9 500 místech v rámci akceptační sítě, a to včetně široké škály slev a benefitů. V současnosti Naši stravenku využívá více než 8000 zákazníků, a to jak v papírové podobě, tak v podobě stravenkové karty. Přesto, že počet zákazníků využívající Naši stravenku se neustále zvyšuje, chce společnost Lidl umožnit platbu stravenkami také uživatelům Sodexo.

O společnosti Lidl stravenky v.o.s. 

Společnost Lidl stravenky patří stejně jako Lidl Česká republika a Kaufland Česká republika do německé  maloobchodní skupiny Schwarz. Je poskytovatelem stravenek s názvem Naše stravenka, které jsou kromě restaurací akceptovány v síti maloobchodních prodejen Lidl a Kaufland. Veškeré informace pro zaměstnavatele i restaurační zařízení jsou k dispozici na webových stránkách www.nasestravenka.cz.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Rate this post
      Zeen
      Logo