Vimperský Lidl se po modernizaci opět otevře zákazníkům

V sobotu 31. října se po modernizaci opět otevře zákazníkům prodejna Lidl ve Vimperku v ulici Sklářská. Rekonstrukce, která trvala zhruba sedm týdnů, přinese návštěvníkům nový zážitek z nakupování. Proměnou prošel nejen interiér prodejny, ale také venkovní prostory.

Zákazníci jistě přivítají modernější prostory, které jsou nově vybaveny příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. V rámci vylepšení došlo také k rekonstrukci venkovního parkoviště, kde nově přibyl závorový systém. „Při modernizacích našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování. Zákazníci například díky závorovému systému nebudou muset mít obavy z toho, že by u prodejny nezaparkovali,“ okomentovala modernizaci Iveta Barabášová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Proměnou prošla také samotná budova prodejny, která má opravenou vnější fasádu a zbrusu novou malbu.

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli bude po dobu vládních opatření uzavřena. Standardní otevírací doba v neděli je po skončení opatření od 8 do 20 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Rate this post
      Zeen
      Logo