Zákazníci Lidlu se mohou od čtvrtka těšit na mega výprodej spotřebního zboží

Ve čtvrtek 27. srpna startuje ve všech prodejnách Lidl v České republice mega výprodej spotřebního zboží. V rámci této akce zákazníci naleznou desítky zlevněných výrobků, přičemž slevy budou dosahovat až 60 %. Výhodná nabídka se vztahuje na potřeby pro vybavení kuchyně i domácnosti, a to včetně nářadí. Padat budou také ceny doplňků do ložnice i pro sport. V neposlední řadě se slevy promítnou i do nabídky dámského, pánského a dětského textilu.

Chceme dopřát našim zákazníkům možnost zakoupit si kvalitní zboží za velmi příznivé ceny, a to napříč celým sortimentem spotřebního zboží. V rámci této akce proto návštěvníci naleznou širokou nabídku od oblečení až po vybavení do domácnosti,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Mega výprodej spotřebního zboží proběhne od čtvrtka 27. srpna ve všech 261 prodejnách Lidl v celé České republice a potrvá do neděle 30. srpna či do vyprodání zásob.  Akční zboží naleznou zákazníci i na  e-shopu vvvv.lidl-shop.cz.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Rate this post
      Zeen
      Logo