Zásilkovna přepravila přes službu Mezi námi již 2 000 000 zásilek

Služba pro zasílání zásilek mezi fyzickými osobami Mezi námi překonala další významný milník, když počet přepravených zásilek dosáhl čísla 2 000 000. Službu spustila Zásilkovna, přední česká logisticko-technologická firma, na konci dubna 2019. První milion přepravených zásilek byl překonán po roce fungování v květnu letošního roku, druhý milion už za pouhé další čtyři měsíce. Mobilní aplikaci si dosud stáhlo téměř 600 000 lidí. Služba Mezi námi funguje úspěšně také na Slovensku.

„Služba Mezi námi s mobilní aplikací, která umožňuje doručování zásilek mezi fyzickými osobami, se těší velké popularitě. Vypovídá o tom výrazný nárůst přepravených zásilek za poslední čtyři měsíce, které by měly být z pohledu logistiky okurkovou sezónou, přesto bylo přes aplikaci doručeno v tomto krátkém období jeden milion zásilek,“ komentuje produkt Simona Kijonková, CEO holdingu Packeta.

„Do konce roku připravujeme v aplikaci řadu novinek. Plánujeme například spustit hodnocení řidičů při doručení na adresu a slevové kódy. Těšit se mohou také všichni, kdo nemohli službu využívat, protože nemají chytrý telefon. Pro ně bude nově dostupná přes webovou aplikaci, která umožní také snadnější podávání více zásilek najednou,“ říká produktový manažer David Pertl.

Cena služby Mezi námi začíná na 65 korunách včetně DPH a patří k nejnižším na trhu. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny, kterých je v ČR již téměř 3500, sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné zbytečně dlouhé formuláře. Ve srovnání s jinými kurýrními službami v ČR dokáže služba Mezi námi odesílat zásilky jak s dobírkou, tak bez dobírky. Služba byla úspěšně spuštěna také na Slovensku, zásilky je možné posílat také z Česka na Slovensko a obráceně.

Zásilkovna je součástí skupiny Packeta. V loňském roce byl obrat skupiny 1,3 miliard korun. Počet přepravených zásilek byl 19 milionů, meziročně o 84 % více.  V letošním roce očekává Packeta obrat ve výši 2,5 miliardy korun a 35 milionů přepravených zásilek.

Zásilkovna je ryze český franšízový logisticko-technologický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna je součástí 14 společností holdingu Packeta, který působí v 8 zemích, do 33 zemí doručuje. Holding řídí Simona Kijonková. Zásilkovna provozuje také úspěšnou službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Packeta má aktuálně více než 5 000 vlastních výdejních míst, téměř 91 600 partnerských výdejních míst a spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Obrat skupiny byl v roce 2019 téměř 1,3 miliardy korun, počet přepravených zásilek překonal 19 milionů kusů. http://www.zasilkovna.cz.

Rate this post
      Zeen
      Logo