Alza.cz v rámci recyklace nabízí za starý vysavač až 3 000 Kč na nový

Alza.cz spouští na vysavače tzv. šrotovné. Akce startuje na Velikonoční pondělí 22. 4., potrvá 14 dní do 5. 5. 2019 a platí po celé ČR. V nabídce bude přes 90 produktů. Slevy na vybrané luxy se pohybují v rozmezí 500 – 3 000 Kč.

Zákazníci, kteří nyní uvažují o pořízení nového pomocníka do domácnosti, mají jedinečnou příležitost. Přinesou-li v termínu konání recyklační akce jakýkoli starý vysavač, získají na místě okamžitou slevu na nákup nově vybraného luxu. V nabídce budou nejen klasické, ale i tyčové, robotické, bezkabelové či víceúčelové. Výše slevy se odvíjí od objednaného modelu a značky:

 • 500 Kč pro modely v cenovém rozmezí 1 500 – 2 999 Kč
 • 1 000 Kč pro modely v cenovém rozmezí 3 000 – 4 999 Kč
 • 2 000 Kč pro modely v cenovém rozmezí 5 000 – 9 999 Kč
 • 3 000 Kč pro modely nad 10 000 Kč

Vrácený přístroj může být v jakémkoli stavu, nefunkční i bez příslušenství. Jedinou podmínkou je, aby zákazník v době odevzdání vysloužilého produktu měl již vytvořenou objednávku na nový s osobním odběrem na jakékoli provozovně a v rámci kolonky zvolte platbuměl zakliknuto hotově/kartou při vyzvednutí.

Postup je pak jednoduchý: zákazník vysloužilý produkt na provozovně odevzdá, prodavač do objednávky zadá na místě okamžitou slevu a po uhrazení zboží vydá. Alza.cz kromě zpětného odběru zajistí ve spolupráci s třetí stranou zpracování a ekologicky šetrné odstranění odevzdaných spotřebičů.

U objednávek směrujících na Alza Showroom na P7 se vysavače určené k ekologické likvidaci z kapacitních důvodů budou odevzdávat na protější TechZoně (doporučuje se využít parkoviště z ulice Komunardů). Samotná úhrada nového luxu a vyzvednutí pak proběhne naproti v Alza Showroomu.

O společnosti Alza.cz a.s.:

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza (hodnocení e-shopu Alza na Recenzer). Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2018, ve kterém Alza utržila 25 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce (unikátní samoobslužné Prodejny budoucnosti, doručování do tzv. Alza HomeBoxu, platba a prodej BTC a LTC ve vlastních platebních automatech, nabídka elektromobilů on-line, zavedení unikátních služeb Třetinka, Zkušebka, výuka na VŠE, výrobky vlastní značky AlzaPower, expanze do Maďarska, Rakouska a další). Alza doručuje své zboží i o víkendu, kdy jsou také otevřeny všechny její provozovny. Zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Firma také nabízí klubový program Alza Premium,. Za své úspěchy získala řadu ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi prodejci elektra, Křišťálovou Lupu, MasterCard Obchodník roku atd. Společnost se chová odpovědně, v loňském roce podpořila 64 neziskových organizací. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.

Rate this post
We will be happy to hear your thoughts

   Přidat komentář

   Zeen
   Logo