Datart otevírá svou nejmodernější prodejnu v Brně

Nová prodejna, kterou elektro prodejce Datart otevírá v OC Campus Square, nabízí zákazníkům možnost vyzkoušet si nejmodernější technologie naživo. V den otevření, ve středu 24. dubna, je navíc na prodejně čeká zajímavý doprovodný program. Mohou se například utkat v konzolových hrách s bývalým útočníkem Petrem Švancarou a hráči FC Zbrojovky.

Nejmodernější koncept prodejen Datart zahrnuje mimo jiné interaktivní pulty, u kterých má zákazník jedinečnou možnost si výrobky vyzkoušet. S ohledem na polohu prodejny je nabídka zboží přizpůsobená zákazníkům se zájmem o moderní technologie a také studentům. „Největší zájem čekáme v segmentu mobilních telefonů, notebooků, tabletů a příslušenství k nim, včetně nositelné elektroniky. Očekáváme, že nás budou hojně navštěvovat studenti univerzity, kteří u nás mohou na ISIC kartu nakoupit za zvýhodněné ceny,“ říká Tomáš Bartl, vedoucí nové prodejny.

„Prodejnu pro zákazníky otevíráme ve středu 24. dubna s doprovodným programem. Návštěvníci se mohou těšit na akční ceny zboží, dárky k nákupu nebo ochutnávku jídla a kávy. Největším lákadlem budou hosté z řad hráčů fotbalového klubu Zbrojovka Brno a bývalý český fotbalový útočník Petr Švancara. S nimi se mohou zákazníci prodejny utkat v souboji při konzolových hrách,“ říká Eva Kočicová, tisková mluvčí značky Datart.

Program začíná otevřením prodejny v 9 hodin ráno, možnost porazit fotbalisty Zbrojovky budou mít zákazníci od 13 hodin. „V konzolových hrách nejsem tak dobrý jako ve fotbale, tak se nebojte a přijďte si to se mnou rozdat,“ vyzývá s úsměvem Petr Švancara.

Nová prodejna je již šestým kamenný obchodem Datart v Brně. S rozlohou téměř 700 čtverečních metrů slouží pro zákazníky zároveň také jako výdejna zboží objednaného na e-shopu. To pro ně bude připraveno k vyzvednutí zdarma již za 60 minut od objednání nebo rezervace na webu. Prodejna se zbožím zaváží několikrát denně, i o víkendech.

Výhodou je její dobrá dopravní dostupnost a snadné parkování, které je první tři hodiny pro zákazníky OC zdarma. Nová prodejna rozšířila síť kamenných obchodů na 96 prodejen v Česku.

Datart je jedním z největších elektro prodejců v ČR a na Slovensku. Společnost vznikla v roce 1990, od roku 2018 se stala součástí skupiny HP Tronic. V roce 2018 zaznamenala tržby přes 7,5 mld korun. Datart v současnosti provozuje 112 elektroprodejen, z toho 96 v ČR a 16 na Slovensku. V roce 2019 je Datart generálním partnerem Mistrovství ČR v mobilních hrách.

HP Tronic je českou společností s významnou pozicí na trhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v ČR a na Slovensku s téměř třicetiletou tradicí. V roce 2010 převzala jeden z nejstarších českých e-shopů Kasa.cz, včetně sesterského e-shopu Hej.sk. O rok později se stala majitelem české značky elektrospotřebičů ETA. V roce 2018 se součástí skupiny HP Tronic stala maloobchodní síť s elektronikou Datart. Společnost HP Tronic působí také oblasti cestovního ruchu, na Valašsku provozuje několik hotelů, sjezdovku a golfové hřiště. V současné době dohromady zaměstnává více než 2 700 lidí. www.hptronic.cz

Rate this post
We will be happy to hear your thoughts

      Přidat komentář

      Zeen
      Logo