Huawei oznamuje obchodní výsledky za 1. čtvrtletí 2019

Huawei oznámil své obchodní výsledky za první čtvrtletí roku 2019. V prvním čtvrtletí letošního roku Huawei dosáhl tržeb ve výši 179,7 miliardy CNY (téměř 612 miliard korun), což představuje meziroční nárůst o 39 %. Čistý zisk společnosti v prvním čtvrtletí 2019 byl o 8 % vyšší, což je o něco více než ve stejném období loňského roku.

Huawei i nadále pokračoval v podpoře ICT infrastruktury a inteligentních zařízení a zlepšoval efektivitu a kvalitu svých procesů, což přispělo k solidnímu výkonu v 1. čtvrtletí 2019.

2019 bude rokem rozsáhlého nasazení 5G po celém světě. Obchodní skupina Huawei Carrier Business Group si od toho slibuje nebývalé možnosti růstu. Huawei podepsal do konce března 2019 na 40 obchodních smluv pro 5G s předními světovými operátory a rozeslal po celém světě více než 70 tisíc základnových stanic pro 5G.

Huawei Enterprise Business Group spustil také v prvním čtvrtletí roku 2019 svou digitální platformu a novou strategii Huawei Inside. Huawei chce budovat základy digitálního světa tím, že dodá platformu založenou na plné konektivitě. Huawei Enterprise Business Group také nasadil první přístupový bod Wi-Fi 6 s podporou 5G na světě. Ke konci března 2019 dopravil k zákazníkům více Wi-Fi 6 produktů, než nějaká jiná společnost celosvětově.

Huawei Consumer Business Group i nadále vytváří pro své spotřebitele přidanou hodnotu především díky svým inovativním produktům, kterým nyní vévodí vlajková loď Huawei P30 Pro. Nejnovější fashion smartphone překonává dosavadní hranice fotografie a posouvá laťky v rámci nočního fotografování, extrémního přiblížení a v neposlední řadě přichází s ultra širokoúhlým záběrem.  V prvním kvartálu 2019 dodal Huawei 59 milionů smartphonů. V jiných obchodních segmentech, jako jsou počítače, přenosné počítače a inteligentní bydlení, byl Huawei oceňován globálními spotřebiteli pro své přední, inovativní produkty a vynikající uživatelské zkušenosti.

Huawei Cloud bude i nadále inovovat a přibližovat se k cíli vybudovat nejlepší možný hybridní cloud, který bude poskytovat plnohodnotná řešení pro oblast umělé inteligence a inteligentní průmyslová odvětví. Huawei Cloud má již více jak milion uživatelů.

O společnosti Huawei

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízíme integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Naším závazkem je každému jednotlivci, domácnosti a organizaci přinášet digitální řešení pro plně propojený, inteligentní svět.

Ucelená nabídka produktů, řešení a služeb Huawei je současně konkurenceschopná a bezpečná. Pro naše zákazníky vytváříme trvalé hodnoty prostřednictvím otevřené spolupráce s partnery v rámci ekosystému. Pomáháme lidem k jejich růstu, pracujeme na větším komfortu občanů v domácnostech a inspirujeme organizace všech druhů a velikostí k inovativnějším přístupům.

V Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Silně investujeme do základního výzkumu, přičemž se soustředíme na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Máme více než 180 tisíc zaměstnanců a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Mohlo by vás také zajímat:

Rate this post
We will be happy to hear your thoughts

      Přidat komentář

      Zeen
      Logo