Doručování zboží přímo do kufru vašeho auta: Škoda auto navázala spolupráci s Rohlik.cz a Alza.cz

Společnosti se snaží zákazníkům co nejvíce vyhovět a zajistit jejich pohodlí. K dalším pozitivům objednávání si zboží online přibyde dodej zboží přímo do kufru vašeho auta. Tento nový způsob doručování ziniciovala Škoda auto ve spolupráci s e-shopy Rohlik.cz a Alza.cz. Digitální divize Škoda Auto GigiLab vymýšlí, jak nejlépe doručování zboží technicky zajistit, aby služba zákazníkovi nedělala žádné starosti.

Škoda oslovila tyto dva shopy z důvodu jejich zkušeností. U obou se objevují tenmdence se zákazníkovi co nejvíce přiblížit. A jaké? Už jste se stím pravděpodobně setkali. Na straně Alzy se používají tzv. Alza Homeboxy a u Rohlik.cz se doručuje zboží do tepelně izolovaných boxů/automatů, kterým se říká Chlebníky.

Místopředseda představenstva Alzy Tomáš Havryluk říká: „Spokojenost našich zákazníků má pro nás nejvyšší prioritu. Proto jako přední inovátor vnímáme rozšíření nabídky možnosti doručování o dodávku přímo do zavazadlového prostoru jako skvělou příležitost, jak zákazníkům ještě více usnadnit vyzvedávání jejich objednávek.“

Zakladatel a majitel online supermarketu Rohlik.cz Tomáš Čupr se vyjadřuje takto: „Od svého vzniku je Rohlik.cz projektem, který si dal za cíl zlepšovat zákaznickou zkušenost spojenou s nákupem potravin. Doručování do kufru auta je inovací, která napomáhá naplňování této mise. Našim zákazníkům nabídneme další v řadě unikátních způsobů, jak pohodlně nakoupit a ušetřit čas a námahu.“

Zatím služba v Česku není zavedena. Jak moc bude služba využívaná je otázka. Služba je zatím ve fázi testování na vybraných zákaznících Alzy a Rohliku.

Rate this post
We will be happy to hear your thoughts

      Přidat komentář

      Zeen
      Logo